U 17. kolu Druge lige Republike Srpske grupa - istok fudbaleri, fudbaleri "Leotara" odigrali su 0:0 porotiv UFK "Ilićka" iz Brčkog.

fk leotar ilicka

Lijepo vrijeme izmamilo je oko 200 ljubitelja fudbala na stadion "Police", a među njima je bilo i oko 30-ak gostujućih navijača koji su tokom cijele utakmice pjevali i navijali za svoje miljenike.

U toku 90. minuta bilo je nekoliko prilika za obje ekipe, ali najbolje šanse za Trebinjce viđene su u toku zadnjih deset minuta.

U 80. minutu prvo Perović nakon kornera sa pet metara šutira preko gola, a zatim dva minuta kasnije Mićunovićev šut sa 20 metara golman gostiju Jović brani, a lopta odlazi u korner.

Šešelj u 87. minutu iz slobodnog udarca sa ivice šesnaesterca gađa desni ugao gostujuće ekipe, ali golman gostiju opet je na ivici zadatka.

Ova utakmica završena je nepopularnim rezultatom, a domaćini mogu samo da žale za bodovima koje su izgubili, jer u naredne dvije utakmice gostuju.

Nakon 17. kola Trebinjci imaju 25 bodova uz gol razliku 25:17.