DRUGA LIGA – Fudbaleri Leotara odigrali neriješeno sa Vlasenicom

Autor: Ž.K./TrebinjeLive Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 01. 10. 2016. - 17:52h

Fudbaleri Leotara su danas na Policama odigrali neriješeno 2:2 protiv ekipe FK „Vlasenica“ iz istoimene opštine u okviru 8. kola Druge lige Republike Srpske – grupa istok.

Leotar jedinstvo

Trebinjci su dobro počeli utakmicu i golovima Ristića u 16. i 27. minutu poveli sa 2:0.

Igrači iz Vlasenice su smanjili rezultat u 33. minutu na 2:1 golom Ferhatovića, što je bio i rezultat prvog dijela meča.

U drugom poluvremenu Leotar je imao nekoliko šansi, koje nije realizovao, što su gosti kaznili u 85. minutu kada je Kovačević izašao sam pred golmana Perišića i sproveo loptu u mrežu za konačnih 2:2.

U narednoj utakmici fudbaleri Leotara gostuju u Višegradu kod ekipe „Drine HE“.