Na stadionu Police danas će se odigrati fudbalska utakmica 27. kola Prve lige Republike Srpske za opstanak u kome Leotar dočekuje Vlasenicu.

leotar gosk

Ovo je još samo jedna stepenica u nizu koju Trebinjci moraju da preskoče ako žele da očuvaju prvoligaški status.

Nedavno su se u našem gradu sastale ove dvije ekipe u kojoj su domaćini slavili 4:0, ali ljubitelji fudbala koji su prisustvovali tom susretu sjećaju se da je Leo poveo tek u posljednjem minutu prvog poluvremena.

"Mi smo u takvoj situaciji da respektujemo svakoga i želimo da nastavimo pobjednički niz", kaže trener Leotara Rajko Mičeta.

U zadnje četiri utakmice Leotar je osvojio deset bodova, ali na današnjoj utakmici neće igrati Savo Andrić, Šešelj i Perović zbog žutih kartona, a pod pitanjem je nastup povrijeđenog Ristića.

"Potrudićemo se da u što ranijoj fazi damo pogodak", rekao je trener Leotara.

Ekipa Vlasenice se organizovano brani, a poznato je da ekipi koja igra bunker igrači Leotara teško pronalaze put do gola.