TAKMIČENJE MUZIČKIH ŠKOLA – Trebinjcima 33 nagrade u Banjaluci

Autor: TrebinjeLive Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 11. 04. 2016. - 12:11h

Učenici Muzičke škole Trebinje osvojili su 33 nagrade na XXIII takmičenje muzičkih škola Republike Srpske, čiji je organizator bila Muzička škola „Vlado Milošević“ iz Banjaluke.

muzicka skola trebinje

Trebinjsku školu predstavljala su 63 učenika u disciplinama kamerni duo, klavirski duo, solo violina, violončelo, gitara, harmonika i hor.

Oni su osvojili dvije specijalne, 17 prvih, osam drugih i šest trećih nagrada.

VIOLINA Klasa: Olga Bodrušić

1. Sara Tomić II nagrada 86 bodova I kategorija

2. Aleksandar Kralj II nagrada 85 bodova II kategorija

3. Katarina Janković III nagrada 83 boda II kategorija

4. Anja Dučić specijalna nagrada 100 bodova IIIb kategorija

Klasa: Ljiljana Rajović

1. Irina Kapor I nagrada 98 bodova I kategorija

2. Iva Koprivica II nagrada 94 boda I kategorija

3. Matija Tučić I nagrada 95 bodova IIIb kategorija

4. Helena Kapor II nagrada 92 boda IIIb kategorija

5. Ana Kovač II nagrada 88 bodova IIIa kategorija

6. Marija Damjanac III nagrada 81 bod IIIa kategorija

7. Sara Mijanović III nagrada 76 bodova II kategorija

8. Mateja Projević III nagrada 75 bodova IV kategorija

VIOLONČELO Klasa: Jana Hadžić

1. Ana Milanović II nagrada 88 bodova I kategorija

2. Milana Gojković II nagrada 92 boda II kategorija

HARMONIKA Klasa: Violeta Popadić

1. Dragan Jelačić I nagrada 99 bodova IV kategorija

2. Nenad Višnjić I nagrada 98 bodova IV kategorija

Klasa: Dejan Bradonjić

1. Miloš Kralj I nagrada 96,5 bodova II kategorija

GITARA Klasa: Danica Kurtović

1. Stevan Zirojević I nagrada 98 bodova I kategorija

2. Anastasija Bukvić I nagrada 96 bodova II kategorija

Klasa: Aleksandar Bubanja

1. Vanja Ćosović III nagrada 80 bodova I kategorija

KLAVIRSKI DUO Klasa: Irena Mijušković

1. Lana Ćapin

Isidora Gambelić SPECIJALNA NAGRADA 100 bodova I kategorija

Klasa: Irena Mijušković i Bojana Vrtikapa

2. Mina Šekarić

Tina Milivojević I nagrada 98,33 boda I kategorija

Klasa: Sonja Marković i Daniela Seferović

3. Ana Ratković

Teodora Stanić II nagrada 93,75 bodova pretkategorija

Klasa: Irena Mijušković i Jelena Nikolić

4. Milena-Mima Šekarić

Anja Riđešić I nagrada 98,33 boda II kategorija

Klasa: Jelena Kovačević

5. Ivana Kovač

Lana Perović I nagrada 95,75 bodova III kategorija

6. Lana Perović

Marija Tupanjanin I nagrada 96 bodova IV kategorija

KAMERNA DUA Klasa: Danica Kurtović

1. Anastasija Bukvić

Teodora Bukvić I nagrada 98,75 bodova I kategorija

2. Kristina Piljević

Jovana Milošević I nagrada 97,25 bodova II kategorija

Klasa: Neda Tanasijević i Jelena Nikolić

3. Nevena Ćurčić

Zoja Perović I nagrada 99,5 bodova II kategorija

Klasa: Milica Dimitrić

4. Anja Dučić

Matija Tučić I nagrada 99 bodova III kategorija

Klasa: Sonja Marković i Olga Bodrušić

5. Mili Bovan

Milica Manigoda I nagrada 99 bodova IV kategorija

Klasa: Jelena Kovačević

6. Milica Manigoda

Marija Tupanjanin I nagrada 96, 75 bodova IV kategorija

HOR JU MUZIČKA ŠKOLA „TREBINjE“, Dirigent: Milisav Sukonjica, II nagrada 92,65 bodova II kategorija

Komentari

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne i stavove internet portala TrebinjeLive.info. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal TrebinjeLive.info zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja.
Evo zbog čega je TrebinjeLive najčitaniji i najuticajniji portal u gradu!
7.000+
dnevnih
posjeta
220.000+
mjesečnih
čitanja
520.000+
mjesečnih
pregleda stranica
17.600+
fejsbuk
sviđanja