U prijateljskoj utakmici koja je danas odigrana na stadionu "Police" fudbaleri "Leotara" pobijedili su FK "Velež" iz Nevesinja rezultatom 5:0, poluvrijeme 2:0.

leotar velez

Leotar je poveo golom Stefana Deretića iz jedanaesterca, a na 2:0 u 37. minutu, iz slobodnog udarca, gol je postigao Grahovac. Sa ovim rezultatom otišlo se na odmor.

U 54. minutu Trifković je pretrčao preko 20-ak metara, došao sam ispred golmana gostiju, predriblao ga i povisio na 3:0. U 78. minutu Deretić postiže svoj drugi gol na asistenciju Bigovića, a tačku na konačan rezultat stavio je Ratković u 83. minutu.

Trebinjci su stvorili veliki broj prilika, a trener Rajko Mičeta dao je priliku igračima koji su imali manju minutažu, na kojima se vidjelo da su željni da se pokažu i dokažu stručnom štabu da se na njih može računati.

"Mlade snage su potencijal Leotara, koje su zalog za budućnost, opravdali su očekivanja i kada ojačaju, steknu psihičku i fizičku snagu možemo očekivati da će klub biti još stabilniji", kazao je Mičeta.

On je dodao da je veoma bitno što je postignuto pet golova, a nije primljen nijedan.

Sljedeću utakmicu fudbaleri Leotara igraju ponovo na Policama protiv GOŠKA iz Gabele.