Fudbaleri Leotara poraženi su danas u Igalu od Sutjeske iz Nikšića koji su na priprema u gradu mimoze sa 2:0 (2:0).

leotar sutjeska igalo

Utakmicu je već u prvom poluvremenu riješio Šaleta Kordić, igrač koji je ponikao u OFK "Grbalj", koji je od četiri zrele šanse dvije realizovao. Kod prvog gola u 25. minutu Jovan Nikolić je odlično zavrnuo loptu, a Kordić glavom savladao golmana Perišića.

U finišu poluvremena Nikšićani su postigli i drugi gol poslije centaršuta Stijepovića u 39. minutu Kordić je ponovo bio snalažljiv pred protivničkim golom i postigao ispostavilo se konačan rezultat.

Do kraja utakmice treneri su izmjenili kompletne postave, ali nije bilo promjene rezultata.

U timu Leotara igrao je Bojan Bigović bivši igrač OFK "Igalo".

Do početka prvenstva, Trebinjci će odigrati još nekoliko mečeva kako bi što spremnije dočekali početak prvenstva u Prvoj ligi Republike Srpske.

U prvoj pripremnoj utakmici na stadionu "Police" gostovala je ekipa OFK "Beograd".