Protiv jednog od najprijatnijih iznenađenja u ovogodišnjem prvenstvu Prve lige Republike Srpske u fudbalu - "Tekstilca" iz Dervente ekipa FK "Leotar" poražena je u gostima 3:0, poluvrijeme 0:0.

leotar borac samac drugo kolo 003

Prvo poluvrijeme proteklo je bez izglednijih prilika na obje strane uz jalovu inicijativu domaćina. U drugom poluvremenu viđena su tri gola i to u mreži golmana Markovića. Strijelci su bili Vujanić u 53., Škorić u 64. i Đukić u 81. minutu.

Bojan Zoranović je u samom finišu utakmice zaradio i drugi žuti karton, tako da su igrači Leotara utakmicu završili sa deset igrača.

Ovo je četvrti uzastponi poraz i od 12. septembra kada je na Policama poražena Drina HE iz Višegrada ekipa podno Leotara nije osvojila ni jedan bod.

Leotar se nalazi na posljednjem mjestu  na tabeli sa sedam bodova.

U sljedećem kolu koje je na rasporedu 17. oktobra u Trebinje dolazi ekipa FK Krupa koja se nalazi na trećem mjestu.