PORAZ LEOTARA I iduće sezone u Prvoj ligi RS

Autor: TrebinjeLive Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 06. 06. 2015. - 19:02h

Fudbaleri Leotara poraženi su u odlučujućem kolu za prvaka Prve lige Republike Srpske od ekipe Podrinja iz Janje kod Bijeljine rezultatom 0:1, te zauzeli drugo mjesto na tabeli.

leotar mladost

Jedini pogodak na utakmici postigao je Merić iz kontranapada u 91. minutu. Sudija Slavoljub Gogić produžio je meč za sedam minuta, a utakmica je prekinuta na jedan minut u 72. minutu, jer su navijači ubacili nekoliko baklji na teren.

Rudar je obezbijedio titulu prvaka RS, a utakmica u Tesliću je produžena za 18 minuta jer je isceniran prekid.

Leotar je u ovoj sezoni osvojio 48 bodova.