U Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" sinoć je odigrano posljednje, 22. kolo Prve lige RS u rukometu za muškarce u kome su domaćini izgubili od prvaka "Drine" iz Zvornika rezultatom 40:36, poluvrijeme 20:16.

rukometasi leotara pobijedili celinac Gosti su poveli, domaćini odmah izjednačili i to je bilo jedino izjednačenje na utakmici. Sve ostalo proteklo je u znaku gostiju.

Nakon rezultata 1:1, gosti dolaze do prednosti od 6:1 i tu prednost održavaju sve do kraja utakmice. Jedino se "Leotar" serijom 4:0, u razmaku od petnaeste do osamnaeste minute približio, ali su gosti opet došli do svoje igre i na odmor se otišlo sa plus četiri u korist gostiju.

Drugo poluvrijeme je bilo slično prvom jer su gosti i povećali svoju prednost na plus sedam. Od rezultata 36:29 za "Drinu" pa do 40:33 igralo se po gol na obje strane.

U zadnje dvije minute domaćini su imali seriju 3:0 za krajnjih 40:36.

Nakon 22. kola RK "Drina" iz Zvornika je prvak Prve lige RS i na kraju utakmice uručen im je pehar i medalje za osvojeno prvo mjesto.

Ekipa RK "Leotar" osvojila je četvrto mjesto sa 13 pobjeda i devet poraza uz gol razliku 595:563 i osvojenih 39 bodova.

RK "Leotar": Savović, Vidačić 1, Komnenović 1, Vuletić 2, Bartolović 6, Kolovrat 6, Knežević 1, Šutalo 5, Spajić 1, Kapor, Misita 7, Jurković, Inić 4, Uljarević 2, Bratić, Šegrt. Trener: Dragiša Koraćević.

RK "Drina": Marković 1, Spasojević 7, Tišanović 4, Maletić 1, Čvorić 3, Vidaković 9, Novokmet 7, Obrenović 7, Stanarčević, Kikić 1. Trener: Milan Kikić.