U Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" sinoć je odigrano pretposljednje kolo Prve rukometne lige RS u kome su igrači RK "Leotar" pobijedili RK "Teslić" rezultatom 42:31, poluvrijeme 18:17.

rukometasi rk leotar Prvo poluvrijeme proteklo je u rastrzanoj igri domaćina i na odmor se otišlo sa minimalnom razlikom u njihovu korist.

Drugih trideset minuta, na terenu je viđena sasvim druga slika, jer su igrači iz grada na Trebišnjici na krilima odbrana domaćih golmana (Jurkovića i Savovića), pružili dobru igru i utakmicu završili sa dvocifrenom razlikom.

Najviše golova u pobjedničkoj ekipi dao je Inić 11, a Bartolović i Kolovrat po 6. Kod gostiju bolji od ostalih bili su Dikadžić sa 8 i Nikolić sa 7 golova.

Večeras se rukometaši "Leotara" opraštaju od ove sezone, a protivnik im je lider na tabeli "Drina" iz Zvornika.

Utakmica počinje u 19.00 časova u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić".