Fudbaleri "Leotara" pobijedili su danas u Trebinju, u okviru 24. kola Prve lige Republike Srpske, ekipu "Krupe" rezultatom 3:2, čime su ponovo zauzeli prvo mjesto na tabeli i nastavili borbu za titulu i plasman u Premijer ligu BiH.

leotar drina he visegrad

Trebinjci su poveli u 12. minutu golom Zoranovića, ali deset minuta kasnije Krupa dolazi do izjednačenja. Gol je postigao Skopljak. Odbrana Leotara bila je veoma loša, pa je uslijedila nova kazna. Krupa u 25. minutu prelazi u vođstvo - 1:2.

Početak drugog poluvremana donio je uzbudljiv nastavak utakmice. Prvo je Leotaru, zbog ofsajda, poništen gol u 47. minutu, da bi samo tri minuta kasnije Šešelj izravnao rezultat na 2:2.
Šešelj postiže novi pogodak u 77. minutu za 3:2 za tim sa "Polica".

Trener Rajko Mičeta, zbog žutih kartona, nije mogao da računa na Đajića i Jeknića.

Povratak Leotara na čelo tabele omogućio je i neriješen rezultat između Sutjeske iz Foče i Rudara iz Prijedora - 2:2.