POZDRAV SA LIGOM 6 Poraz košarkaša Leotara u Širokom Brijegu

Autor: Božo Morić Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 26. 04. 2015. - 20:51h

Košarkaši „Svislajon Leotara“ poraženi su večeras u Širokom Brijegu od ekipe „Širokog“ rezultatom 71:53.

leotar siroki liga 6

Trebinjci su prvi četvrtinu izgubili 28:15, dok su drugu dobili 7:14, a na poluvrijeme se otišlo pri rezultatom 35:29. Nastavak utakmice donio je bolju igru Širokog, koji je treću četvrtinu dobio 17:11, dok je posljednjih deset minuta završilo sa rezultatom 19:13.

Trebinjci su u Ligi 6 ostvarili jednu pobjedu i sedam poraza.

KK „Svislajon Leotar“: Krčum, Lužaić, Aleksić, Pelkić, Mijović, Milanović, Rikalo, Damjanović, Cvetković, Radisavljević, Ninković, Negovanović.

KK „Široki Brijeg“: Mimica, Katić, Mikulić, Ćorić, Bilinović, Luburić, Zubac, Karačić, Novačić, Bošnjak, Naletilić, Remekun.