Na Državnom bacačkom zimskom prvenstvu BiH nastupilo je šest atletičara Atletskog kluba /AK/ "Leotar", koji su osvojili pet medalja.

ak leotar drzavno bacacko prvenstvo bih

Nikolina Jovanović u kategoriji mlađa juniorka, osvojila je prvo mjesto u bacanju koplja (30,30 metara), treće mjesto u istoj disciplini pripalo je Marini Anđelić (23 metra), drugo mjesto u bacanju kugle pripalo je Nikolini Jovanović (10,60 metara), drugo mjesto u skoku u dalj Saši Vuliću (6,09 metara), treće mjesto u skoku u vis Nikolini Mišić (1,55 metara), dok je čertvrto mjesto u skoku u dalj pripalo Nikoli Dolini (4,82 metara)..

Važno je istaći da je Nikolina Mišić, u konkurenciji seniora, osvojila treće mjesto, a inače je mlađa juniorka, dok je Marina Anđelić bila prva u bacanju kladiva, ali van konkurencije.