Košarkaši "Svislajon Leotara" poraženi su večeras, u okviru 20. kola Premijer lige BiH, od ekipe "Varde HE" u Višegradu, rezultatom 82:75.

kosarka

Trebinjci su dobro otvorili utakmicu i prvu četvrtinu dobili sa 19:21, dok su u drugoj poraženi sa 23:19. Na odmor se otišlo pri rezultatu 42:40. Nastavak utakmice ponovo je donio bolju igru Trebinjaca. Trećih deset minuta pripalo je timu iz našeg gradu, te su istu dobili rezultatom 19:23. Pobjednika je donijela posljednja četvrtina, u kojoj su domaćini zaigrali mnogo bolje. Rezultat je bio 21:12.
Kod Trebinjaca bolji od ostalih je bio Rikalo sa 21 postignutim poenom, dok je kod domaćina najviše poena dao Radić - 20.

KK "Svislajon Leotar": Krčum, Lužaić, Rikalo, Pelkić, Mijović, Milanović, Ninković, Aleksić, Ljubibratić, Cvetković, Radisavljević.

KK "Varda HE": Đurđević, Đerić, Janković, Lakić, Mičić, Stanimirović, Karalić, Ognjenović, Tomašević, Radić.