Rukometaši "Leotara" sinoć su u pripremnoj utakmici za nastavak prvenstva u Prvoj ligi Srpske ugostili RK "Budvanska rivijera" iz Budve od koje su poraženi rezultatom 34:25 (17:10).

rukometasi leotara pobijedili celinac

Utakmica je bila izjednačena sve do 20. minuta, kada je trenutno drugoplasirana ekipa u Prvenstvu Crne Gore serijom 6:0 došla do prednosti, tako da se na odmor otišlo sa rezultatom 17:10.

U drugom poluvremenu gosti su uspjeli da održe razliku i utakmica je završena sa rezultatom 34:25.

U taboru Trebinjaca zadovoljni su što su igrali protiv jakog suparnika i to im, kako kažu, mnogo znači u toku priprema za nastavak prvenstva RS.

Za "Leotar" su dali golove: Inić 1, Knežević 1, Vico 2, Vuletić 1, Kolovrat 6, Šutalo 7, Bartolović 5, Uljarević 1, Komnenović 1.

U predigri seniora igrali su kadeti, 1999. godište, dvije istoimene ekipe. Gosti su, i u ovoj utakmici, slavili sa rezultatom 21:13 (13:6).

Pogotke za "Leotar" su dali: Vukalović 1, Vučetić 6, Šupić 1, Miljanović 2, Vidačić 2, Komenović 1.