Košarkaši "Svislajon Leotara" pobijedili su večeras u Trebinju, u okviru 18. kola Premijer lige BiH, ekipu sarajevske "Bosne Rojal" rezultatom 85:74.

Pobjeda kosarkasa Leotara

U odličnoj košarkaškoj predstavi, Trebinjci su od samog početka igrali dobro, s obzirom na broj povrijeđenih igrača.

Prva četvrtina završila je rezultatom 28:19, a druga 25:14. Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 53:33. Trećih deset minuta pripalo je takođe Leotaru, 16:13, dok je posljednju četvrtinu dobila Bosna 16:28.

Najefikasniji u redovima domaćina bio je Radisavljević sa 18 poena, dok je kod gostiju bolji od ostalih bio Rešidović sa 22 poena.

KK "Svislajon Leotar": Krčum, Lužaić, Aleksić, Pelkić, Mijović, Rikalo, Milanović, Savić, Cvetković, Radisavljević, Ninković.

KK "Bosna Rojal": Mujić, Begagić, Petković, Tunović, Watson, Lale, Foruć, Ćurevac, Delalić, Rešidović, Avelino.