Prve medalje za atletičare „Leotara“ u ovoj godini

Autor: Božo Morić Foto: TrebinjeLive/Arhiva
TREBINJELIVE 08. 02. 2015. - 21:12h

Atletičari Atletskog kluba „Leotar“ osvojili su dvije medalje na pojedinačnom prvenstvu BiH, koje je održano u sarajevskoj dvorani „Zetra“.

atleticari leotara citluk

Takmičenje je održano u disciplinama 60 metara glat i 60 metara sa preponama.

Zlatnu medalju osvojila je Dijana Kovač u kategoriji mlađih pionirki, a bronzanu Nikolina Ambulija u kategoriji mlađih juniorki, obje u disciplinama 60 metara sa preponama.

Trebinjci su osvojili i tri četvrta mjesta u disciplini 60 metara glat i to: Emilija Kušić i Vuk Prodan u kategoriji mlađih juniora i Anastasija Golijanin i kategoriji starijih pionirki.

I pored loših uslova u kojima treniraju trebinjski atletičari, ovu su odlični rezultati, a ujedno i prvi u 2015. godini, kažu u Atletskom klubu „Leotar“ za TrebinjeLive.

Na prvenstvu BiH nastupilo je preko 20 klubova.