Rukometaši "Leotara" ostvarili su, u okviru 10. kola Prve lige Republike Srpske, pobjedu nad ekipom "Bijeljine" iz istoimenog grada, rezultatom 32:22 (19:8).

rukometasi leotara pobijedili celinac

Ovo je bila najbolja utakmica domaćih igrača u jesenjem dijelu prvenstva, tako da su se na najljepši mogući način oprostili od svojih navijača. Najbolji u ekipu domaćina bili su golmani Jurković i Savović, koji su odbranili dosta šuteva protivničkih igrača. Na taj način su ostalim igračima dali sigurnost u igri, koju su oni iskoristili, te je prvo poluvrijeme završeno sa plus 11 golova razlike.

U drugom dijelu gostujući igrači prvi gol su dali u 40. minutu, a Trebinjci su nastavili sa odličnom igrom. Pred kraj utakmice trener domaćina Dragiša Koraćević dao je priliku mladim igračima.

RK "Leotar": Savović, Jurković, Vidačić 1, Komnenović, Vuletić 1, Bartolović 4, Kolovrat 2, Šešlija 9, Knežević 4, Spaić, Kapor 1, Šegrt, Inić 1, Uljarević 4, Bratić 1, Antunović 4. Trener: Dragiša Koraćević.

RK "Bijeljina": Piljić, Milutinović, Crepulja 1, Rankić 3, M. Savić 2, Latinović 6, Marinković, B. Savić 1, Terzić 1, Đerić, Vasilić 6, Ristić 2. Trener: Miodrag Rakić.

RK "Leotar" se nalazi na četvrtoj poziciji na tabeli sa 18 osvojenih bodova.

U posljednjem kolu jesenjeg dijela Prvenstva rukometaši "Leotara" gostuju ekipi "Drine" iz Zvornika.