Fudbaleri "Leotara" pobijedili su, u okviru 12. kola Prve lige Republike Srpske, ekipu "Tekstilca" iz Dervente rezultatom 1:0.

leotar

U prvom dijelu utakmice odlična igra Leotara. Trebinjici preko Todorovića, koji gol postiže iz penala, dolaze do vođstva u 15. minutu meča. Do kraja prvog dijela tim sa "Polica" uputio je nekoliko šuteva prema golu, ali oni nisu završili u mreži. S druge strane, fudbaleri iz Dervente, gotovo da nisu ni zaprijetili u prvom dijelu.
Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 1:0. A rezultat je ostao isti i u nastavku utakmice, uz dominaciju Leotara, koji je imao tri dominantne prilike koje su završile tik iznad prečke.

Leotar ima 23 boda. U narednom kolu, ujedno i posljednjem u jesenjem dijelu prvenstva, koje je na programu 8. novembra, Leotara gostuje ekipi Podrinja iz Janje.