Članovi Džiu-džica kluba "Leotar" osvojili su treće mjesto u generalnom plasmanu na turniru "Istočno Sarajevo 2014" koje je proteklog vikenda održano u Sportskoj dvorani "Slavija" u Istočnom Sarajevu.

dziu dzica - leotaru 17 medalja

Najbolji uspjeh osvajanjem zlatne medalje ostvarili su Marija Gordić -nade -44 kg, Milovan Milić - nade -60 kg, Miloš Gadža - nade +66 kg, Vasilije Gudelj - kadeti -81 kg Dejan Sorajić - juniori - 69 kg i Jelena Novčić - juniori + 70 kg.

Srebrne medalje pripale su Nikoliji Beborić - nade - 41 kg i Nikoli Orbović - seniori -69 kg, a bronzane Dejanu Jegdiću - pioniri -46 kg, Marku Šupiću - nade - 41 kg i Ivana Milić - kadeti -63.)

Takmičari iz našeg grada, njih petnaest, osvojilo je 11 medalja, šest zlatnih, dvije srebrne i tri bronzane.

Narednog mjeseca članove Džiu-džica kluba "Leotar" očekuju nastupi na turnirima u Novom sadu i Modriči.

Još jedan uspjeh članova Džiu-džica kluba "Leotar" nagovještaj je još boljih rezultata ovog mladog i talentovanog sportskog kolektiva.