Fudbaleri "Leotara" danas su, u okviru 1. kola Prve lige Republike Srpske, na stadionu "Police", pred više od 1.000 gledalaca, sa 2:1 pobijedili ekipu "Drina HE" iz Višegrada, i tako započeli takmičenje u pomenutoj ligi.

leotar drina he visegrad

Trebinjci dolaze u vođstvo preko Zečevića u 58. minutu iz penala. Slavlje Trebinjaca i pad koncentracije iskoristilu su gosti koji su u 64. minutu poravnali na 1:1. Pobjedonosni gol i slavlje navijača, uprave kluba i igrača donio je Marković u 78. minutu utakmice.

Trebinji su u odličnoj igri zasluženo slavili, a riječi hvale za svoje momke ima i trener Damjan Ratković.

"Ono što smo očekivali, to se danas i ispostavilo. Dobro smo odigrali utakmicu i kontrolisali smo igru tokom čitavog meča", istakao je Ratković, dodajući da su fudbaleri pokazali dosta htjenja, truda i želje, te da se trud isplatio.

U narednom kolu, koje je na programu 23. avgusta, Trebinjci idu u goste ekipi "Vlasenice".