Plivači klub „Crvena zvezda“ je učestvovala na 34. međunarodnom plivačkom mitingu „11. April“, gdje je učestvovalo 689 plivača iz 34 kluba.

andjela cucukovic priznanje crvena zvezda

Anđela je ostvarila svoje odlične rezultate osvojivši zlatne medalje na 50 metara delfin, isplivavši svoj najbolji rezultat sa vremenom 30.53 /553 FINA bodova/, i na 100 metara delfin /1.08,35 – 549 FINA bodova/. Takođe, osvojila je i bronzane medalje na 200 metara delfin i u štafeti 2000/2001. godište.

U ukupnom plasmanu, u apsolutnoj kategoriji, Anđela je zauzela odličnu devetu poziciju od 288 plivača, te u vrijeme proljećnog raspusta nastavlja sa pripremama za neredno takmičenje.

Valja napomenuti da je na redovnoj skupštini, održanoj 11. aprila, Zvezda priredila prijem za uspješne članove i uručila priznanja i prigodne nagrade plivačima za ostvarene rezultate u proteklom periodu.