Zrinjski bez problema pobijedio na Policama

Izvor: SC Sport.ba Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 12. 04. 2014. - 18:38h

Ekipa Zrinjskog je sa 0:2 savladala Leotar na Policama i tako i dalje ostala na prvom mjestu tabele Premijer lige BiH.

Leotar Zrinjski premijer liga bih

Već od samog starta gosti su krenuli ofanzivno ka golu domaćih i već u prvih pet minuta su imali nekoliko sjajnih prilika.

U 30. minutu Ivan Crnov pogađa za vođstvo Zrinjskog od 0:1, i sa ovim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku su gosti nastavili igrati onako kako su krenuli od samog meča, dok Leotar nije imao niti jednog udarca prema golu gostiju.

U 70. minutu Marko Basara postiže svoj prvi gol u dresu Zrinjskog i postavlja konačan rezultat od 0:2.