Fudbaleri "Leotara" poraženi su, u okviru 23. kola Premijer lige BiH, na gostovanju u Vitezu od istoimene ekipe rezultatom 0:2. Ovim porazom Leotar je ozvaničio ispadanje iz najelitnijeg fudbalskog takmičenja u BiH.

leotar radnik

Kako su navijači u Trebinju i šire već navikli, Trebinjci u ovoj sezoni skoro i da ne znaju za pobjedu. U Vitezu, Leotar je gubio već u 23. minutu kada je gol postigao Isaković, a samo četiri minuta kasnije Livančić je postavio konačan rezultat.

O kvalitetku igre Leotara dovoljno govori činjenica da je do prve ozbiljnije akcije došlo tek u 70. minutu utakmice.

Trebinjci su posljednji na tabeli sa svega devet osvojenih bodova. Podsjećamo da je Vladimir Gaćinović, nakon poraza od ekipe Travnika u Trebinju, podnio ostavku na mjesto šefa stručnog štaba ekipe sa "Polica".