Košarkaši trebinjskog "Svislajon Leotara" bez većih problema sinoć su na domaćem parketu, u okviru 19. kola Lige 12, savladali ekipu "Radnika BN Basket" rezultatom 75:69.

polufinale kupa bih u kosarci leotar siroki

U odličnoj košarkaškoj predstavi Trebinjcu su od samog početka igrali odlično. Prva četvrtina završena je rezultatom 20:20, dok je druga, uz potpunu dominaciju Trebinjaca, završena 30:12. Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 50:32.

U nastavku utakmice nešto bolja igra gostiju ali nedovoljno dobra da odnesu bodove iz Trebinja. Bijeljinci su dobili treću i četvrtu četvrtinu rezultatom 14:20, odnosno 11:17.

Najefikasniji u redovima Leotara bili su Vukadinov i Ninković sa po 15 poena, dok je kod gostiju bolji od ostalih Radovanović sa 17 poena.

KK "Svislajon Leotar": Pelkić, Vukadinov, Nikolić, Milanovović, Bodiroga, Mijović, Lužajić, Šutulović, Marojević, Sudžum, Ninković, Šakotić.

KK "Radnik BN Basket": Radovanović, Lontoš, Riznić, Kokoruš, Islamović, Radmilović, Pečenica, Nikolić, Damjanović, Pejić.