Odbojkašice Gacka u finalnoj utakmici za pehar Kupa BiH na parketu dvorane brčanske Gimnazije sasvim zasluženo savladale su domaćina finalnog turnira ekipu Bimal Jedinstva rezultatom 3:2

odbojkasice gacka

U prvom setu “brčanske princeze” bile su ubjedljive i slavile sa 25:15, da bi se u drugom gatačke odbojkašice uzvratile skoro istom mjerom i slavile sa 25:19. U trećem setu viđena je prava drama u kome su Gačanke imale više živaca i slavile u taj-breku rezultatom 28:26. Četvrti set ponovo su dobile veoma ubjedljivo odbojkašice iz Brčkog rezultatom 25:14. U petom odlučujućem setu odbojkašice iz Gacka uspjele su da stignu početnu prednost Brčanki i na kraju su sasvim zasluženo slavile 15:14.

Tako su odbojkašice Jedinstva nakon šest uzastopnih titula u Kupu BiH morale da pruže ruku boljoj i borbenijoj ekipi iz Gacka.