Fudbaleri trebinjskog "Leotara" nastavili su sa lošim rezultatima. Oni su danas u Gradačcu, u okviru 21. kola Premijer lige BiH, poraženi od ekipe "Zvijezde" rezultatom 4:1.

leotar zvijezda

Izabranici Vladimira Gaćinovića ovim porazom ozvaničili su ispadanje iz Premijer lige BiH, i više im ni teorija ne može pomoći. Domaćini su poveli preko Jugovića u 4. minutu, a na 2:0 povisio je Radivojević. Nadu za tim sa "Polica" donio je Marković u 43. minutu kada je postigao gol. Ipak, Zvijezda nije dugo čekala pa je već u sudijskoj nadokani  prvog dijela postigla novi gol. Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 3:1.

U drugom dijelu novi gol domaćina. Jugović je ponovo bio siguran i u 56. minutu postavio konačan rezultat, Zvijezda - Leotar 4:1.

Trebinjci se nalaze na posljednjoj poziciji tabele sa devet osvojenih bodova.