Košarkaši "Svislajon Leotara" večeras su u Trebinju, u okviru 17. kola Lige 12, pobijedili ekipu "Spars" iz Sarajeva rezultatom 79:67.

polufinale kupa bih u kosarci leotar siroki

Trebinjci su odlično otvorili utakmicu i prvu četvrtinu dobili rezultatom 24:19, kao i drugu četvrtinu koju su domaći pobijedili sa 29:18. U nastavku utakmice veoma malo koševa. Treća četvrtina pripala je gostima 17:21, a četvrta je odigrana neriješeno 9:9.

Kod Trebinjaca bolji od ostalih je bio Šutulović sa 19 poena, dok je kod gostiju najefikasniji bio Josipović takođe sa 19 poena.

KK "Svislajon Leotar": Pelkić, Vukadinov, Nikolić, Milanović, Mijović, Bodiroga, Lužajuć, Šutulović, Marojević, Sudžum, Ninković, Šakotić.

KK "Spars": Zaharigaić, Nikolić, Bulić, Buza, Bilić, Karić, Josipović, N. Buza, Đurasović, Vrabac, Glogovac, Kašćelan.