Košarkaši "Svislajon Leotara" sinoć su u Mrkonjić Gradu, u okviru 15. kola Lige 12, poraženi od ekipe "Mladosti" rezultatom 81:72.

leotar sloboda kup bih

Mladost je opravdala ulogu favorita i pobjedom još bolje utvrdila prvu poziciju na tabeli. Trebinjci su od samog početka bili slabiji, a gosti su prvu četvrtinu dobili sa 22:17, a drugu 19:11. Nakon poluvremena košarkaši Leotara su krenuli sa boljom igrom, te treću četvrtinu dobilili sa 19:26. Ipak, dobra igra nije nastavljena u četvrtom dijelu koja je pripala gostima, a rezultat je 21:18.

Kod Trebinjaca bolji od ostalih bio je Vukadinov sa 27 poena, dok je kod Mladosti Đuranović dao 15 poena.

KK "Svislajon Leotar": Pelkić, Vukadinov, Nikolić, Milanović, Mijović, Bodiroga, Pavlović, Šutulović, Kajmaković, Sudžum, Ninković, Šakotić.

KK "Mladost": Aleksić, Lukić, Vukotić, Đuranović, Milošević, Stojkanović, Tripković, Vidović, Kežić, Petrović, Tomić, Stojčić.