Košarkaši trebinjskog "Svislajon Leotara" večeras su u Bijeljini, u okviru 13. kola Lige 12, pobijedili ekipu "Građanskog" rezultatom 73:81.

gradjanski leotar liga 12

Leotar je veoma slabo otvorio utakmicu, i Bijeljinci su, ako bi se gledala prva četvrtina, bili apsolutni pobjednici. Oni su je dobili 20:11. U nastavku momci iz Trebinja uvode svoj tempo i vode glavnu riječ na terenu. Drugu četvrtinu Trebinjci su dobili sa 12:18, dok su treću odigrali neriješeno 24:24. Odlična igra gostiju zabilježena je u posljednjem dijelu, a rezulat je bio 17:28.

Najefikasniji u redovima Leotar bio je Šutulović sa 19 postignutih poena, dok je kod domaćina bolji od ostalih bio Janjušević sa 29 poena.

KK "Građanski": Pantić, Okiljević, Boljkovac, Marković, Kolaković, Janjušević, Jovanović, M. Vasilić, Gagović, A. Vasilić, Mičić, Petronić.

KK "Svislajon Leotar": Pelkić, Vukadinov, Nikolić, Milanović Mijović, Bodiroga, Pavlović, Šutulović, Kajmaković, Ninković, Šakotić.