Fudbaleri trebinjskog "Leotara" danas su na stadionu "Koševo" u Sarajevu, u okviru 19. kola Premijer lige BiH, poraženi od ekipe "Sarajeva" rezultatom 3:0.

fk leotar porazen od veleza u mostaru

Domaći su već u 5. minutu postigli gol, strijelac je Komazec koji je bez većih problema lobovao golmana Kukriku. Leotar je iznenada zaprijetio u 10. minutu, ali udarac Mihojevića sa desne strane nije bio veća opasnost za Bandovića.

Novi gol za Sarajevo donio je Travančić u 17. minutu. Prošao je po desnoj strani, ušao je u kazneni prostor i povećao prednost Sarajlija. Samo osam minuta kasnije Dupovac postavlja konačnih 3:0.

U drugom dijelu bez velikih akcija. Bordo tim je u 81. minutu ostao sa igračem manje.

Budućem "drugoligašu", ekipi Leotara, preostaje dovoljno vremena, a i odmora, da se kako treba spremi za Prvu ligu Republike Srpske. Leo, nek' ti je sa srećom!