Fudbaleri "Leotara" danas su u Trebinju, u okviru 15. kola Premijer lige BiH, poraženi od "Čelika" iz Zenice rezultatom 1:2.

leotar vitez

Trebinjci su prvom dijelu napravili nekoliko lijepih šansi. U 26. minutu Deretić je šutirao ali je golman gostiju uspio odbraniti, a prethodno je Milović zakasnio na jedan centaršut. Kazna je po običaju nastupila, a siguran je bio Barać koji nakon lijepe akcije Zeničana postavio konačan rezultat prvog poluvremena, 0:1.

U nastavku utakmice Zeničani ponovo igraju bolje. U 48. minutu šut Kajkuta zaustavila je stativa. Gosti su prednost držali sve do 61. minuta kada je Prebiračević ubacio iz auta, lopta dirnula Šarabu i ušla u gol.

I kada su svi misli da je rezultat neriješen, Kajkut u sudijskoj nadoknadi postiče gol i donosi treću ovosezonsku pobjedu Čeliku.

Leotar je na posljednjem 16 mjestu sa osvojenih devet bodova.