Fudbaleri trebinjskog "Leotara" poraženi su danas, u okviru 13. kola Premijer lige BiH, u Širokom Brijegu od istoimene ekipe, rezultatom 3:0.

leotar radnik

Domaći su od samog početka krenuli ofanzivno, a odlične prilike su propustili u 3. i 4. minutu meča. Nakon toga, sve do 39. minuta, nije bilo značajnijih šansi, kada je izblokiran udarac Kordića. U 41. minutu gol domaćinu donosi Špikić, te postavlja konačan rezultat prvog poluvremena.

Na samom početku drugog dijela Širokobriježani postavljaju na 2:0, a strijelac je ponovo Špikić. Totalni pad Leotara desio se samo pet minuta kasnije kada konačan rezultat postavlja Zakarić.

Novi poraz fudbalera iz Trebinja još jedan je dokaz da se pod hitno nešto mora uraditi u našem premijerligašu. Leotar je prikovan za dno tabele sa samo 9 osvojenih bodova.