Fudbaleri Leotara zabilježili su novi poraz u Premijer ligi BiH. Oni su danas, u okviru 9. kola, poraženi u Sarajevu od Željezničara sa 4:1.

fk leotar

Iako je sve krenulo onako kako su Trebinjci mogli zamisliti samo u mašti, na kraju je ipak bila realnost. U 10. minutu Milović sam izlazi pred golmana domaćina, te postiže gol. Međutim, slavlje Trebinjaca nije dugo trajalo. Dva minuta kasnije na 1:1 postavlja Hodžić. U nastavku potpuna dominacija Željezničara. Hodžić je ponovo strijelac u 22. minutu. Novi gol daje Selimović, a u 41. minutu het-trik postavlja Hodžić za konačan rezultat 4:1.

U nastavku utakmice Sarajlije su se opustile, ali to nisu znali iskoristiti gosti. Naime, Leotar je imao dvije veoma dobre prilike, ali one nisu realizovane.

LEOTAR: Kolak, Šaraba, Milović, Đeretić, Bajalica, Đerić, Udovičić, Đajić, Zečević (od 63. minuta Berdović), Mihojević, Marinković.