Na Međunarodnom kupu Vojvodine u Kanjiži, koji je održan u nedjelju 25. avgusta, učestvovale su dvije džudistkinje Džudo kluba "Leotar" koje su osvojile dvije medalje.

anja ramic dzudo klub leotar

Anja Ramić, u kategoriji do 57 kg, osvojila je zlatnu medalju, dok je Ivana Rikalo u kategoriji do 63 kg osvojila je srebrnu medalju.

Nakon takmičenja održan je trodnevni kamp, gdje je učestvovalo preko 100 džudista iz regiona koji se spremaju za Prvenstvo Balkana za seniore i Evropsko prvenstvo za juniore. Među njima svoje pripreme su odradili Mitar Mrdić, Anja Ramić i Ivana Rikalo.

ivana rikalo medjunarodni kup vojvodine

Sutra, 30.08.2013. godine na Svjetsko prvenstvu za seniore, koje se održava u Brazilu - Rio de Ženeiro, nastupiće džudistkinja Leotara Aleksandra Samardžić, u kategoriji do 70 kg.