Fudbaleri "Leotara", u okviru prvog kola Premijer lige BiH, poraženi su danas u Sarajevu od ekipe "Olimpika", rezultatom 4:0.

leotar porazen od olimpika u sarajevu

Trebinjcima nije trebalo dugo vremena da prime prvi gol, već u 4. minutu Smajić je postigao pogodak, a dva minuta prije Olimpiku je poništen gol zbog ofsajda.

Bez kvalitetne prilike fudbaleri Leotara krenuli su u nastavak, a u 15. minutu Kokot je ima priliku da povisi na 2:0, ali je lopta otišla pored gola. Igrala se 23. minuta kada je Kapić prizemnim udarcem postavio konačan rezultat prvog dijela, 2:0.

U nastavku utakmice Olimpik je postigao gol u 63. minutu za 3:0, a konačan rezultat postavljen je u sudijskoj nadoknadi.

Uzimajući u obzir kasni početak priprema i lošu situaciju u klubu, bilo je i za očekivati da se fudbaleri sa "Polica"  vrate bez bodova.

U narednom kolu Leotar je domaćin Velikoj Obarskoj, a utakmica je na programu 3. avgusta.