Fudbaleri Leotara danas su u posljednjem, 30. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, na Policama pobijedili ekipu Slavije, rezultatom 2:1.

leotar slavija 2-1 Akcija u 62. minutu, pogodak Grubješića

U utakmici koja nije imala rezultatski značaj, Trebinjci su golovima Milovića u 38. minutu i Grubješića u 62. minutu osvojili nova tri boda. Gol za Slaviju postigao je u 76. minutu Kokot, ubacivanjem sa desne strane.

Trener Leotara Vladimir Gaćinović je istakao da osvajanje osmog mjesta ima istu težinu kao i osvajanje prvog mjesta u sezoni 2002/2003., jer je klub radio u veoma lošim i teškim uslovima. "Ovo mjesto je vrijedno šampionske titule i iskoristio bih priliku da se zahvalim igračima, koji su bili sjajni", rekao je Gaćinović, kojem je ovo, po svemu sudeći, posljednja utakmica na klupi Leotara. Gaćinović istakao da je još trener Leotara, ali da je bliže odlasku nego ostanku na klupi plavo-bijelih

leotar slavija 2-1