Ana Čučković osvojila tri zlatne medalje u Dubrovniku

Autor: Božo Morić Foto: Facebook
TREBINJELIVE 20. 05. 2013. - 10:36h

Plivači Plivačkog kluba „Leotar“ učestvovali su proteklog vikenda u Dubrovniku na  Međunarodnom plivačkom mitingu „Zlatni Orlando“, i osvojili četiri medalje od čega tri zlata i jedno srebro.

zlatna ana cucukovic u dubrovniku

Ana Čučković, osvojila je tri zlata i to u disciplinama: 50m prsno u svojoj konkurenciji i u apsolutnoj kategoriji, a treće zlato na 100m prsno u svojoj konkurenciji. Ana Popović je osvojila srebro na 50m prsno u svojoj konkurenciji.

Značajno je istaknuti i odličan nastup Draga Krivokapića, koji se plasirao u finale na 50m slobodno.

Na ovom takmičenju učestvovalo je 306 plivača iz 22 kluba iz Slovenije, Hrvatske, Albanije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.