Fudbaleri Leotara danas su, u okviru 26. kola Premijer lige BiH, poraženi na stadionu "Police" od ekipe NK Travnik, rezultatom 1:3.

leotar travnik 1-3

Veoma loša igra Trebinjaca obezbijedila je fudbalerima Travnika bodove zlata vrijedne. Oni su već u prvom dijelu utakmice riješili pitanje pobjednika. U 13. minutu, sjajnom akcijom, igrač Travnika Zatagić je volejom pogodio donji desni ugao golmana Rajića. Gosti su i u nastavku igrali dobro. U 33. minutu Popović postavlja 0:2, a par minuta kasnije, takođe Popović, postiže i treći gol.

Drugo poluvrijeme donijelo je bolju igru Leotara, koji je u 73. minutu, preko Stojčeva, postavio konačnih 1:3. Nakon tog gola domaći su imali još dvije odlične šanse. Trebinjci su prvo pogodili stativu, a zatim promašili sto postotnu šansu.