Regionalno takmičenje osnovnih i srednjih škola u atletici održano je danas na stadionu "Police" u Trebinju.  Okupilo je preko 100 takmičara iz gotovo svih opština i gradova Hercegovine.

regionalno takmicenje ucenika osnovnih i srednjih skola u atletici trebinje 2013

Domaćini Regionalnog takmičenja bili su: Udruženje pedagoga fizičke kulture Trebinje, JU "Centar Srednjih škola" i JU Osnovna škola "Vuk Kardžić" Trebinje, a čitavu organizaciju je pomogao Atletski klub „Leotar".

Takmičarima su nakon uspješnih rezultata u disciplinama, podijeljene medalje i diplome.

PREGLED PLASIRANIH NA REPUBLIČKO TAKMIČENJE:

Srednje škole:

Bacanje kugle, učenice

  1. Dražena Vidačić, Trebinje
  2. Radmila Pavlović, Kalinovik
Bacanje kugle, učenici
  1. Miko Vučinić, Trebinje
  2. Nikola Hadžić, Nevesinje
Skok u dalj, učenice
  1. Ljiljana Radić, Trebinje
  2. Isidora Savić, Trebinje
Skok u dalj, učenici
  1. Saša Vulić, Trebinje
  2. Marko Miljanović, Trebinje
Disciplina 800 metara, učenice
  1. Natalija Aleksić, Trebinje
  2. Dejana Andrijašević, Trebinje
Disciplina 1000 metara, učenici
  1. Saša Zirojević, Nevesinje
  2. Miljan Okiljević, Gacko
Disciplina 100 metara, učenice
  1. Vanja Spaić, Trebinje,
  2. Dejana Kušić, Trebinje.
Disciplina 100 metara, učenici
  1. Dejan Kulaš, Nevesinje
  2. Vojislav Čabrilo, Nevesinje
 

Osnovne škole:

Bacanje kugle, učenice

  1. Nikolina Mučibabić, Gacko
  2. Vladana Lalović, Kalinovik
Bacanje kugle, učenici
  1. Borilsav Jonlija, Nevesinje
  2. Žarko Rajković
Skok u dalj, učenice
  1. Emilija Kušić, Trebinje
  2. Aleksandra Krunić, Foča
Skok u dalj, učenici
  1. Nikola Ljepava, Trebinje
  2. Marko Sekulović, Foča
Disciplina 800 metara, učenice
  1. Nikolina Ambulija
  2. Slađana Ratković, Trebinje
Disciplina 800 metara, učenici
  1. Miloš Aranitović, Trebinje
  2. Božidar Vasiljević, Foča
Disciplina 100 metara, učenice
  1. Marina Anđelić, Trebinje
  2. Anastasija Golijanin, Trebinje
Disciplina 100 metara, učenici
  1. Marko Salatić, Bileća
  2. Đorđe Mrkaić, Nevesinje
Za najbolju atletičarku u konkurenciji srednjih škola proglašena je Vanja Spaić, učenica JU „Centra srednjih škola" iz Trebinja, a za atletičara Saša Vulić, takođe učenih CSŠ.

Za najbolju atletičarku u konkurenciji osnovnih škola proglašena je Emilija Kušić, učenica JU Osnovna škola "Vuka Karadžić" iz Trebinja, a za najbolje atletičara proglašen je Miloš Aranitovi, takođe učenih ove škole.

Više fotografija, uskoro pogledajte OVDJE

[gallery link="file" ids="17993,17994,17995,17996,17997,17998,17999,18000,18001,18002,18003,18004,18005,18006,18007,18008,17992"]