Fudbaleri Leotara danas su se u Zenici u okviru 18. kola BH Telekom Premijer lige BiH sastali sa ekipom Čelika i tom prilikom osvojili  vrijedan bod.

bodovi za leotar u zenici

Leotar je odličnom igrom u 10. minutu  preko Filipovića koji je sjajnim volej udarcem matirao Adilovića, poveo na Kamberovića polju. Međutim, izabranici Vlada Jagodića su odmah preuzeli inicijativu i izjednačili u 23. minutu preko Dedića.

Početak drugog poluvremena donosi izjednačenu igru, a najbliži golu Leotara je bio Stajić koji je nakon centaršuta Lakičevića pogodio prečku u 60. minutu. Čelik je nastavio dobri igru i u 84. minutu Horić je postigao gol za 2:1, ali je pogodak poništen. Minutu kasnije sjajan šut Kajkuta brani golman gostiju Raić.

ČELIK-LEOTAR  1:1