Fudbaleri Slavije i Leotara podijelili su bodove (0:0) u okviru 15. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine.

slavija leotar

Domaćini su od samog početka igrali veoma ofanzivno. U 10. minutu Benović po lijevoj strani ubacio loptu Vidiću, koji nije bio precizan. Pred kraj prvog poluvremena Slavija je igrala još ofanzivnije. Prvo je Rašević poslije kornera promašio loptu iz izgledne situacije, da bi Mamić već u sljedećem napadu šutirao pravo u ruke golmana Milenkovića.

Leotar se u nastavku utakmice nastavio dobro braniti, pa su u svom naumu i uspjeli, te je utakmica između Slavije i Leotara završena bez pogodaka.

Leotar: Milenković, M. Cimirot (od 59. minute Goločevac), Andrić, Šaraba, Radivojević (od 50. minuta Đerić), Janković, Vasiljević, Novaković, Filipović, G. Cimirot, Marinković.