Juče su u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" odigrane dvije košarkaške utakmice, u kojima su trebinjci izgubili.

Košarkašice Trebinja 03 poražene su u okviru 4. Kola Jadranske košarkaške lige prijateljstva od  ekipe Vodica iz Vodica kod Šibenika sa 61-69 (17-17, 17-15, 7-25, 20-12).

Prvu, drugu i četvrtu četvrtinu naše košarkašice su odigrale veoma dobro, međutim u trećoj četvrtini malene su ubacile svega 7 poena što ih je koštalo poraza.

Bolja od ostalih u domaćoj ekipi bila je  Mastilović sa 20 poena.

kk leotar kk mladost

Više sreće nisu imali ni košarkaši Leotara koji su sinoć u Trebinju poraženi od ekipe Mladosti rezultatom 84:82 (10:21, 21:18, 19:12 20:19 12:14) nakon jednog produžetka u utakmici 3. kola Prvenstva BiH. Trebinjci su u regularnom dijelu meča vodili sa dva poena razlike na samo devet sekundi prije kraja, ali Kašćelan nije ubacio drugo slobodno bacanje, što su gosti iskoristili da dođu do poravnanja rezultata, a u produžetku i do trijumfa.

KK Leotar: Mijović, Rikalo, Aleksić 4, Milanović, Kašćelan 17, Ninković, Crnogorac 5, Ðurasović 16, Šakotić 19, Sudžum, Ninković 7, Knežević 14.