Fudbaleri Širokog Brijega deklasirali su Leotar na Policama u okviru 10. kola BH Telekom Premijer Lige BiH, rezultatom 1:3.

leotar siroki

Leotar je krenuo ofanzivno od prve minute, diktirao je tempo igre, a u 28. minutu Filipović, Radivojević i Janković su šutirali u jednom napadu, ali Bilobrk se nije dao savladati pa je ostalo 0:0.

U 40. minutu nakon dobre akcije Širokog, Wagner je pogodio za 0:1 i donio prednost gostima na poluvremenu.

Već u 54. minuti, dosuđen je penal za Leotar koji je uspješno realizovao Radivojević i tako stvari vratio na početak.

u 74. minuti Šilić je šutirao sa 20-ak metara, lopta je pogodila Popovića i prevarila gomaćeg golmana za vodstvo gostiju.

Samo osam minuta kasnije, pobjedu Širokog je ovjerio Ješe iz penala za konačnih 1:3.