Članovi PK Leotar osvojili su 10 medalja (4 zlatne, 2 srebrene i 4 bronzane) na ljetnom Prvenstvi BiH u plivanju za mlađe uzrasne kategorije, održanom ovog vikenda na SRC „Banje“ u Trebinju.

Nauspješniji takmičar Prvenstva u kategoriji djevojčica do 12 godina, bila je Anđela Čučković, koja se okitila sa 4 zlata, 2 srebra i 2 bronze.
Srebrnu medalju osvojila je štafeta PK Leotar u sastavu (Anđela Čučković, Ana Popović, Marija Ninković i Anđela Slavić) u disciplini 4x100 slobodno.
Štafete Leotara, 4x50 slobodno i 4x50 mješovito osvojile su bronzane medalje.
Bronzane medalje još su osvojile: Anđela Slavić, na 200 mješovito i Ana Popović na 50 prsno.

Na ljetnom Prvenstvu BiH u plivanju za mlađe pionire i pionire, te mlađe kadete i kadete, nastupilo je 294 takmičara iz 22 kluba BiH. Opština Trebinje