Fudbaleri Leotara prekinuli su veliki niz Željezničara od 35 utakmica bez poraza. Trebinjci su danas savladali novog šampiona sa 2:1 i tako osigurali opstanak u Premijer ligi.
U prvom dijelu smo gledali sjajnu utakmicu. Leotar se propisno ispromašivao. Propustili su skoro 10-tak prilika. Šaraba, Aničić, Cimirot su se najčešće nalazili pred golom Bukvića.

Leotar - Zeljo

Incijativu su krunisali u 25. minuti. Aničić je ubacio a Šaraba pogodio za 1:0. Pet minuta kasnije šampion uzvraća. Adilović se prošetao kroz odbranu domaćih i loptu poslao pored nemoćnog Milenkovića. Kada se očekivao kraj prvog dijela, domaći su poveli.
Lekić je pronašao usamljenog Aničića koji se samo priklonio i loptu poslao u mrežu.

Za razliku od prvog dijela veći dio drugog poluvrmena gledali smo uspavanku. U 75. minuti Željo je mogao poravnati, Adilović je izašao sam ispred Milenkovića, koji je spasio svoja vrata. Do kraja nije bilo većih uzbuđenja. (scsport.ba/TrebinjeLive)