Trebinjski Leotar je na svome terenu došao do minimalne, ali zaslužene pobjede protiv Rudar prijedora rezultatom 1:0.

Fk Leotar

Od samog početka utakmice Trebinjci su imali inicijativu i pokušli su doći do ranog vodstva, ali su gosti uspješno odoljevali napadima Leotara.Domaći su u prvom poluvremenu, imali apsolutnu terensku inicjativu i propustili su nekoliko dobrih šansi, ali se na odmor otišlo bez golova.

Ipak, već na startu drugog poluvremenena, Aničić je odličnim golom iz slobodnog udarca doveo Leotar u vodstvo, koji je na taj način krunisao terensku nadmoć i stigao do zasluženog vodstva. I u nastavku je domaći tim napadao, a dobre prilike su propustili Lekić i Vuković, pa je do kraja utakimce ostalo 1:0.

Leotar je ostvario zasluženu pobjedu, kojom je gotovo sigurno obezbijedio opstanak, dok je Rudar ostao u sigurnoj zoni, također. Izvor.: scsport.ba