Široki Brijeg u 25. kolu fudbalske Premijer lige BiH na Pecari svladao ekipu  Leotara rezultatom 5-1.

Siroki - Leotar

Široki je bolje otvorio susret, ali ipak Leotar je došao prvi u vodstvo, u 20. minuti Aničić je ubacio, a Dragan Ristić bio precizan i doveo goste u vodstvo. Slavlje gostiju nije dugo trajalo, jer već četiri minute kasnije Dalibor Šilić iz slobodnog udarca postiže  izjednačujući pogodak.

Do kraja prvom poluvremena rezultat je ostao isti, ali već u 50. minuti Wagner postiže gol iz poluvoleja i dovodi Široki do preokreta. Osam minuta kasnije Šilić postiže pogodak iz jedanesterca, a dvije minute kasnije Varea postiže za nedostižnih 4:1. Do kraja susreta je još Roskam postigao pogodak za konačnik 5:1. Izvor: Ekspresno.info