Na juče održanom Memorijalnom turniru "Miloš Mrdić",  džudisti Leotara osvojili su trideset medalja. Nikola Mišković osvojio je dvije zlatne medalje u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji ,Đorđe Škiljević i Stefan Milić osvojili su zlatne medalje u juniorskoj konkurenciji, dok je u kategoriji mlađih pionira zlato pripalo Božidaru Vučureviću.

Memorijalni turnir "Miloš Mrdić" Trebinje

U generalnom plasmanu Trebinjci su proglašeni najuspješnijom ekipom u kategoriji starijih pionira.  Džudisti sa Berkovića bili su najuspješniji u konkurenciji poletaraca, dok je Famos iz Istočnog Sarajeva bio najbolji u kategoriji mlađih pionira,  Akademik iz Nikšića bio je najbolji u kadetskoj konkurenciji, a dok je kod juniorima najbolji bili članovi Panter-a iz Bijeljine.

Na ovome turniru  učestvovalo je 625 takmičara iz 52 kluba iz Srbije, BiH, Hrvatske i Crne Gore.