Večeras je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" odigrano 21. kolo Premijer lige BiH u rukometu, gdje su snage odmjerili RK Leotar i RK Prijedor. Leotar je pružio veoma dobru igru tokom čitave utakmice. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 15:6. U drugom poluvremenu još bolja igra Leotara, a prijedorčani nisu znali šta ih je snašlo. Rezultat utakmice je 35:25 za Leotar.

Najefikasniji u redovima Leotara je Pekić sa 5 postignutih golova, a slijede ga Misita, Koraćević, Pedić i Davidović sa po 4 postignuta gola.

U narednom kolu, koje je na programu u srijedu 21. marta 2012. godine, Leotar gostuje u Maglaju istoimenoj ekipi.

RK Leotar: Buđen, Vico 1, Uljarević 1, Misita 4, Šešlija 1, Cvetkovski 3, Koraćević 4, Buha 1, Žarković 2, Gugolj, Knežević 1, Pekić 5, Jokanović, Pedić 4, Davidović 4 i Komnenović 2.

RK Prijedor: Vranješević 1, Vranješ, Marinković 1, Jokanović 4, Popović1, Kaurin 4, Babić,  Zgonjanin, Blagojević 3, Trkulja 5 i Unačanin 4